Yurtiçinde ve yurtdışında hizmet verdiğimiz bütün yerli ve yabancı organizasyonlardan kazandığımız tecrübe ile birikimimizi bugünlere taşıdık. Bizi biz yapan değerlerimizi muhafaza ederek, günün getirdiği teknolojik imkanlarla bu değerlerimizi bütünleştirdik.

Grup Şirketlerimiz

Sedef Fuar

Mosem

Sedef Reklam

Sedef Extra

Sedef Lojistik

Tarihçe

1996 yılından beri müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Sedef Grup, genç ve dinamik kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşen tüm organizasyonlarda tam hizmet vermektedir.

Alan kurulumundan özel stand kurulumuna, ülke pavilyonlarından yönlendirme levhalarına, sahne ve podyumdan dijital baskıya kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Sedef Fuar, sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip Mosem Ltd. ile aynı çatı altında birleşerek Sedef Grup ismini aldı ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarına Sedef Plaza’da devam etmektedir.

Faaliyetlerimizi, 7500 m2 kapalı alanda, geniş ve profesyonel kadromuzla Sedef Grup olarak sürdürmekteyiz. İş ortaklarımızın fuar ve organizasyonlarında misafirlerini başarı ile ağırlaması için en iyi ürün ve hizmetleri oluşturarak kendilerine çözüm ortağı oluyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizle “Proje Çözüm Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentilerini anlamak ve proje ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürün ve hizmet sunmak temel amacımızdır.
Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için güvenilir ve dürüst bir firma olmak.
Yasa, yönetmelik ve mevzuatlara koşulsuz uymak.
Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğundan yola çıkarak onlara sürekli yatırım yapmak, çalışma ortamını sürekli iyileştirmek.
Evrensel bilgiye değer veren, bilgi paylaşımına inanan, şeffaf, bilgiyi elde etme, kullanma ve saklama konusuna özen gösteren, kişisel hak ve özgürlüklere saygılı, demokrasiye inanan bir firma olmak.
Doğaya, tarihi ve kültürel dokuya zarar vermeden üretim faaliyetlerini sürdürmek.