Slide background

Geleceğe ışık tutmak en temel görevimiz

Çevre

Çevresel ve toplumsal projeleri desteklemenin ve uygulamanın yanı sıra, çevrenin korunmasında öncü olmak ve ekonomik gelişimi sürdürülebilir kılmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmaları kamuoyuyla toplumsal duyarlılığın bir uzantısı gereğince paylaşıyoruz.​

Eğitim

Çağdaş Türkiye için eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Bu alanların Türkiye’de desteğe en çok ihtiyaç duyulan alanlar olması, çalışmalarımızda bize daha da şevk veriyor.

Kültür Sanat

Kültür sanat alanlarında önemli hizmetler veriyor ve yatırımlar yapıyoruz. Topluma katkıda bulunuyor olmak, kendi gelişimimizi, toplumun gelişiminden bağımsız düşünmemek, temel felsefemizi oluşturuyor.

Sedef Grup Hatıra Ormanı

Günlük yaşamda kullanılan kağıt, kalem, mobilya, yakacak gibi çeşitli gereksinimler için yılda ortalama “7 Ağaç”ın kesildiğini biliyor muydunuz?

Bir başka deyişle, her yıl doğaya “7 Ağaç” borçlanıyoruz.

“Ağaçlandırma ve Erozyon Kontrolü Seferberliği” kampanyası kapsamında siz değerli müşterilerimiz için 1 adet fidan dikiyoruz. 18. yılımızı kutladığımız 2014 yılında, “Sedef Grup Hatıra Ormanı” nın temellerini de hep birlikte atmış olacağız.

Orman Bakanlığı

Çağdaş Türkiye için eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Sedef Ailesi olarak mahallemizde bulunan İstanbul Avcılar Abdulkadir Uztürk İlkokulu’nun fotokopi ve projeksiyon cihazını yenileyerek ilk adımımızı atıyoruz.