Dr. Holger Karutz

It was a pleasure working with you during the organization of the International 2013 BIBM Congress, taking place in the Grand Cevahir Hotel in Istanbul. We very much appreciated your constant presence during booth erection and the event, too, so every problem (and there were only very few) could be sorted out immediately on the spot – great job!
Thank you very much,

Dr. Holger KarutzManaging PartnerAd-Media GMBH
Harika Gündem

Tüm fuar öncesi ve süresi boyunca verdiğiniz emek, çaba ve güler yüz için çok teşekkür ediyorum. Tüm emeği geçen arkadaşlarınıza da teşekkürü bir borç biliriz. Lectra firmasına yeni girmiş biri olarak, ilk organizasyonumda gösterdiğiniz tüm yardımlar sayesinde çok başarılı bir fuar geçirdik. Fuarla başlayan işbirliğimizin dostluğumuzla pekişerek daha güzel işlere imza atabilmek dileklerimle.

Harika GündemKurumsal İletişimLectra
Andrew Walker

Thank you to Sedef Grup and team for your high level of service and professionalism. The final result was outstanding.

Andrew WalkerManager, EventsMpi
Mehmet Şirin Gegez

2010 yılında ortamı çok zor olan bir alanda ilk kez etkinliğin nasıl yapılacağını sizden öğrendik.
Şimdi ise sizin iş ortaklığınız sayesinde Yurt dışında bile etkinliğimiz konuşulur oldu. Sonrasında yurt dışında da sizlerle etkinlik yapmaya başladık
İşlerini hassasiyetle yapan Tüm Sedef çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Mehmet Şirin Gegezİlaç Dışı Sağlık Ürünleri Ticaret MüdürüHedef Alliance
Arzu Eroğlu

UBM Rotaforte olarak beraber çalışmaya başladığımız ilk yıllardan bu yana, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımınız ile her zaman birlikte çalışmanın keyif haline dönüştüğü bir iş ortağımız oldunuz. En zorlu koşullarda dahi profesyonel yaklaşımınız, hızlı ve eksiksiz hizmet kaliteniz için çok teşekkür ediyor, bu güzel işbirliğimizin daha uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz.

Arzu EroğluOperasyon DirektörüUBM
Aniela Russeva

It was a pleasure working with you during the organization of the Global Webit Congress 2013 taking place in the Halic Congress centre in Istanbul. We very much appreciated your constant presence during booth erection and the event, too, so every problem (and there were only very few) could be sorted out immediately on the spot – great job! Personally Suheyla was the one who was really responsive all the time and we felt very comfortable and confident that all will be executed the best possible way all the time during our mutual collaboration! Thank you very much,

Aniela RussevaSVP Business DevelopmentWebit Congress
Burak Kaptan

22 – 24 Kasım 2013 tarihleri arasında, Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleştirdiğimiz, “Uluslararası İstanbul Bal  ve Arı Ürünleri Fuarı” organizasyonumuzun gerek planlama gerekse  organizasyon aşamalarında göstermiş olduğunuz özverili ve güler yüzlü çalışma, tüm emekleriniz ve organizasyonumuza kattığınız değer için çok teşekkür ederiz.

Kusursuz gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda sizin ve ekibinizin de büyük payı olduğunu düşünüyoruz. Bundan sonraki tüm işlerinizde başarınızın giderek artmasını temenni eder, keyifli, başarılı ve bol kazançlı günler dileriz.

Burak KaptanProject ManagerTeamcon
Ralf-Thomas Becker

It was a pleasure to work again together with the Result of 3 highly satisfied customers. Especial the flexibility due to last minute Changes and the permanent presence during the setup were great. It  demonstrates that long term relationships are the key for sucess.
Thank you very much and greetings to the Team

Ralf-Thomas BeckerVerkaufsleiter / Head of Sales and Project ManagementMAC
Patrick ZUCHOWICKI

Established in 1991, BASIC LEAD, a leading internatioal organizer of trade exhibitions, has put Istanbul and the development of business across and inside Central and Eastern Europe, the Caucacus, Central Asia, the Middle East and North Africa at the center of its 2015-2020 expansion plans. The Los Angeles-based company has been organizing B2B events in Turkey for the past five years thanks to SEDEF’s impeccable level of attention, and BASIC LEAD is currently developing new professional gatherings that will facilitate international, intra-regional and local trade in fast-growing sustainable service and light manufacturing sectors. Events to be planed with SEDEF and  scheduled for the first quarter of 2015 include DISCOP Istanbul, a television content market, and SCREEN BRANDS Licensing Eurasia, a forum centered on licensing and merchandising opportunies.

Patrick ZUCHOWICKIGeneral ManagerBasic Lead
Rabia Bakıcı Güreli

Hazırlıklar için Sedef Grup ile görüşmelere başladığımız andan itibaren ekibinizin organizasyonumuza verdiği desteğin payı büyüktür. Tüm ekibinize takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda aynı dayanışma ve mükemmellik anlayışı içinde birlikte olmak dileğiyle.

Rabia Bakıcı GüreliYönetim Kurulu Başkan YardımcısıContemporary Ä°stanbul
Elif Balcı Fisunoğlu

24-26 Ocak 2013 tarihleri arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu ve Türk Hava Yolları’nın işbirliği ve destekleri ile gerçekleşen AC Forum yıllık toplantısına gelen misafirlerimizin şehrimizde en iyi şekilde ağırlanması için göstermiş olduğunuz misafirperverlik ve büromuza vermiş olduğunuz büyük destek için tekrar teşekkür ederiz.

Elif Balcı FisunoğluGenel MüdürIstanbul Convention & Visitors Bureau
Sadık Çağlar

Servis sağlayıcılarımız ve iş ortaklarımızın şirketimizi temsil ettiği bilinciyle, arzu ettiğimiz yüksek, profesyonel hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sağlamada ekibimizin bir parçası olarak verdiğiniz desteğin, Kenes Turkey için öneminin altını çizmek isteriz. Gelecekteki projelerimizde de sizleri aramızda görmeyi umar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sadık ÇağlarManaging DirectorKenes Turkey
Fatih Aygen

Türkiye’nin ve bölgesinin en büyük yapı zirveleri olan Yapı Fuarları – Turkeybuild, uluslararası bir marka olarak her geçen sene büyüyerek başarısını artırıyor. 37 yılı aşkın tecrübeyle başarıyla sürdürdüğümüz, sektörümüz ve ülke ekonomisi için büyük önem taşıyan bu etkinliklerde, iş ortağımız olarak uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Sedef Grup’a sağladığı katkı için teşekkür ediyoruz. Tüm Sedef Grup ekibini programlı çalışması, iş disiplini, problemlere hızlı ve pratik olarak çözüm yaratıyor olmaları sebebi ile kendi ekibimizin parçası olarak görüyor, iş ortaklığımızın önümüzdeki dönemde de devam etmesini diliyoruz.

Fatih AygenFuar Operasyon YöneticisiYem Fuar Exhibitions